Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topalla Gelin Adayı Ezgi Neden Geri Döndü? Kime Talip Olacak

Zuhal Topalla Gelin Adayı Ezgi Neden Geri Döndü? Kime Talip Olacak

Star TV ekranlarının sevilen izdivaç programı Zuhal Topal'lanın eski gelin adayı Ezgi geri döndü. Şaşırtan geri dönüşün arkasında ne yattığı ve Ezgi'nin kime talip olacağı ise merak edildi.

0
PAYLAŞ

Moden dönemin en popüler yapımları evlilik programları olarak gündeme gelmektedir. Son yılların en tartışmalı konuları da bu nedenle bu programlar olmaktadır. Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la evlilik programı da her bölümü ile izleyenlerini şaşırtmaktadır. Programın eski gelin adayı Ezgi’nin geri dönüşü büyük bir şaşkınlığa neden oldu. Eski gelin adayının geri dönüşünün nedeni ve kime talip olmak için geldiği ise kısa sürede seyirciyi meraklandırdı.

TALİPLERİNİ BEKLEYECEK

Daha önce programın locasında yer alan Umut ile beraber olan ancak daha sonra beraberlikleri kopan Ezgi bu defa locaya geldi. Evlilik yapmak istediğini ancak kendisine göre birisini henüz bulamadığını beyan eden Ezgi’nin talipleri için gün doğdu. Telefon bağlantısı veya programa bizzat katılarak Ezgi’nin talibi olmak isteyenler kanala başvuru yapabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here