Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal’la Ali ve Naz’ın Gelin – Damat Fotoğrafları Şoke Eden Görüntüler

Zuhal Topal’la Ali ve Naz’ın Gelin – Damat Fotoğrafları Şoke Eden Görüntüler

Uzun zamandır mutlu yola girmeyi başaramayan Ali ve Naz'ın şoke eden görüntüleri ortaya çıktı. Bir inişli bir çıkışlı ilişkinin sonu gelmezken yayınlanan bu fotoğraflar etki yarattı.

0
PAYLAŞ

Star tv ekranlarının en çok izlenen programlarından olan Zuhal Topal’la  yılan hikayesine dönen bir aşkın son demlerini ekranlara getiriyordu. Geçtiğimiz günlerde tekrar barışan ve birbirlerini çok seven Ali ve Naz’ın yine ayrılması herkesi şok etti. 

Zuhal Topal en son yayınlanan bölümünde çılgına döndü. Tüm yaşanan olaylardan sonra bir daha barışmanızı tekrar ekrana getirmeyeceğini söyleyen Zuhal Topal çok sinirlendi. Naz ve Ali ise birlikte olduklarında çektirdikleri fotoğraflarla magazin gündeminde büyük ses getirdi.

Naz ve Ali’nin Olay Yaratan Fotoğrafları

 Ali’nin Naz’a talip olmasıyla başlayan hikaye maalesef mutlu sonla bitmedi.  Aşklarını belgeleyen fotoğraflarda basına sızdı. Nikah fotoğraflarından sonra bu görüntüler ortalığı sallayacak pozisyonda…

Naz ve Ali’nin artık barışmayacağı kesin hale geldi. Ali’nin hastalığı devam ederken, Naz ise locada halen devam ediyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here