Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal’la 13 Nisan Esin Serkan’ın Locaya Oturmasına Neden İzin Vermedi

Zuhal Topal’la 13 Nisan Esin Serkan’ın Locaya Oturmasına Neden İzin Vermedi

Star TV ekranlarının en başarılı programlarından Zuhal Topal'la izdivaç programında 13 Nisan gelişmeleri gündeme geldi. Esin, Serkan'ın locaya oturmasına izin vermedi! Peki neden?

0
PAYLAŞ

Uzun süredir evlilik programı sunuculuğu yapan Zuhal Topal, Star TV ekranlarında kendi adını taşıyan programı ile devam ediyor. Gelinv e damat adaylarının buluştuğu programda bir çok çift bir araya gelerek geleceğe yürüyorlar. Kanalın en başarılı programları arasında yer alan Zuhal Topal’la locası ile de dikkat çekiyor. Programda yer alan Esin ve Serkan arasındaki fırtınalar ise yine gürlemeye başlayınca, izleyenlerin dikkati programda toplandı!

ESİN LOCA PASAPORTU VERMEDİ

Serkan ve Esin ikilisi birbirini tanımak üzere programdan 1 aylık müsade almışlardı. Topal ise onların geri dönüşlerinde nişan kararını duymak istediğini söylemişti. İkili yayına döndü ancak keyifsizlerdi. Aralarında son zamanlarda sorunlar yaşanan ikiliden Serkan locaya dönmeye meyledince Esin buna izin vermedi! Serkan’dan özür dileyen ve telafi etmesi için şans isteyen Esin, onunla yeniden tanışacaklarını dile getirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here