Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Program Formatı Değişiyor! Zuhal Topal Ne Değişiklik Yaptı? Yeni Formatı...

Zuhal Topal Program Formatı Değişiyor! Zuhal Topal Ne Değişiklik Yaptı? Yeni Formatı Nasıl?

Star TV ekranlarının beğenilen evlendirme programı Zuhal Topal'la kaldırılma riskine karşı format değişikliğine gitti. Tartışmalı programda yapılan değişiklik şaşırtıcı...

0
PAYLAŞ

Ülke genelinde büyük bir şikayet konusu olan evlilik programları RTÜK’ü artık canından bezdirdi. Toplumsal ahlakı bozdukları gerekçeleri ile evlendirme programlarının yayından kaldırılması konusundaki şikayetler artık karşı konulamaz boyuta ulaştı.

İzlenme rekorları kıran bu programların yayından kaldırılması için ise geçtğimiz gün bir Kanun Hükmünde Karaname yayınlandı. Bu karanameye karşın programlar halen devam ediyor. Ancak Zuhal Topal, programını korumak adına önlem almaktan geri kalmadı.

FORMAT DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİLİYOR!

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programı gelin ve damat adaylarını bir araya getirmeye devam ediyor. Ancak artık program yeni bir içerik ile tarzını değiştirerek göz önünden sıyrılmayı planlıyor.

Programda artık maddi olanakları olmayan ve evlenmek isteyen çiftlere düğün yapılacak. Bu değişikliğin programı kaldırılmaktan kurtarıp kurtarmayacağı ise merak konusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here