Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Hanife umreye gitmeden önce ne söyledi?

Zuhal Topal Hanife umreye gitmeden önce ne söyledi?

İzdivaç programında uzunca bir süre ekranlara gelen Hanife, Umre'ye gitmeden önce ne söyledi?

0
PAYLAŞ

Uzunca bir süredir Zuhal Topal’ın sunuculuğundaki izdivaç programında yer alan ve aradığı damat adayını bulamayan Hanife, Umre’ye gidiyor. İzdivaç programından ayrılmasına rağmen takipçileriyle sürekli iletişimde olan Hanife, Umre’ye gideceğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Bu süreçte pek çok tartışma programının hedefi haline gelmiş olan bu isim, çok sert eleştirilere maruz kalmakta. Aynı zamanda pek çok sosyal medya topluluğunda yapılan capslerle de alay konusu olmuştu.

Söylemezsem Olmaz programında konuşmacı olan Nihat Doğan, Hanife için ‘’O başörtü sadece başını örtmek için değil nefsini örtmek içindir.’’ dedi.

Hanife’de Doğan’ın bu sözlerine ‘’Nedense kimde ne yoksa en çok onunla övünüyor, onun hakkında fetva veriyor. Namussuz, namusu anlatıyor.’’ dedi.

Sosyal medyasından yaptığı paylaşım

“Zaman helalleşme zamanı her Müslümanın isteyeceği dini vecibelerinden biri olan umre ziyaretimi gerçekleştireceğim, her Müslüman gibi bu isteğimi gerçekleştirirken sizlerden selam götürecek size dua getireceğim. Tanıdığım tanımadığım herkese dua edeceğim gibi sizden de dua bekliyor olacağım. Elbette kusurlu bir Müslümanım hakkımda ve hakkımızda hayırlısı olsun. İyi niyetimi kötüye kullanan, namusuma, aileme laf eden, sevgimi saygımı suistimal eden, haksız yere kalbimi derinden kıranlar hariç herkese hakkım helaldir. Bu dünyada gerçekten üzdüğüm kim varsa bir gün bir yerlerde helallik alacak imkanım olmasını dilerim.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here