Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Hanife Programı Bıraktı mı? Neden Canlı Yayına Gelmiyor

Zuhal Topal Hanife Programı Bıraktı mı? Neden Canlı Yayına Gelmiyor

Zuhal Topal'la izdivaç programına bir dönem damgasını vuran türbanlı gelin adayı Hanife canlı yayına bir süredir gelmiyor. Zuhal Topal Hanife neden yok sorularına net bir yanıt henüz vermezken bazı iddialar var.

0
PAYLAŞ

Star TV’ye transfer olduktan sonra kaldığı yerden tüm hızı ile gelin ve damat adaylarını buluşturan Zuhal Topal’in sevilen gelin adaylarından Hanife bir süredir programa katılmıyor. Canlı yayında defalarca taliplerini reddeden ve kalpleri kıran Hanife’nin programa bir süredir gelmiyor oluşu dikkatlerden kaçmadı. Merak edilen konu ise Zuhal Topal Hanife neden yok oldu.

Hanife’nin programda yer almamasının nedenleri arasında bir iddia olarak Serkan ile Anna’nın izdivaça girişmesi ortaya atıldı. Hanife son programda Serkan’a aşık olduğunu açıklamıştı fakat bu ilişkinin olmayacağına da emin gözü ile bakıyordu. Veda mektubunda da bunları dile getirdi ve bir daha programa gelmeyeceğini kesin olarak açıkladı.

Zuhal Topal Hanife Kimdir

İzmir’li olan ve 21 yaşındaki Hanife’nin daha önce hiçbir evlilik yapmadığı biliniyor. Uzun süredir Serkan adlı damat adayı ile izdivaçı sürdüren gelin adayı gündemde haşin karakteri ve kararsızlığı ile sıkça yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here