Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Hanife Neden Gitti? Veda Konuşması

Zuhal Topal Hanife Neden Gitti? Veda Konuşması

uzun zamandır aradığı aşkı bulamayan Zuhal Topal Hanife neden gitti? En son kalbini Serkan'a kaptıran güzel gelin adayı Hanife'nin veda mektubu yayında okundu.

0
PAYLAŞ

 Evlenmek için loca koltuğuna oturan ve yaklaşık 2 yıldır bir çok talibi ile görüşen , ancak bir türlü evlilik kapısını aralayamayan Zuhal Topal Hanife Neden Gitti ?

İnişli çıkışlı ilişkilerde bulunan Hanife son olarak yakışıklı damat adayı Serkan ile güzel bir birlikteliğe başlamıştı. Fakat bir çok sorun oluyor gerekçesiyle ikili yollarını ayırmak zorunda kalmıştı. Sonrasında ayrılağa dayamayan çift tekrar birleşerek evliliğe giden yolda ilk adımlarını atmışken yine olmadı.

Son olarak programdan ayrılan Hanife Serkan’ın çağrısı ile yine döndü. Bu kezde aradığı ilgiyi bulamayan Hanife veda konuşması ve bir veda mektubu bırakarak programdan tamamen ayrıldı.

Hanife Ve Serkan Aşkı Bitti mi?

Hanife ve Serkan aşkı bitti mi? Yoksa küllenen aşk alevi tekrar ateşlenir mi? Hanife aşık olduğunu kabul ett. Fakat bunu ilerdeki günlerde anlayabileceğiz. Umarız var olan ve zor bulunan aşklarına sahip çıkarlar ve mutlu bir evliliğinin taşlarını oturtmuş olurlar…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here