Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Hanife Geri Dönecek mi Veda Konuşması Yayınlandı

Zuhal Topal Hanife Geri Dönecek mi Veda Konuşması Yayınlandı

Star TV de yayınlanan izdivaç programı Zuhal Topal Hanife geri dönecek mi? Programda 3 gün gelmeyen Hanife programdan ayrıldığını söyledi.

0
PAYLAŞ

Star TV ekranlarında Zuhal Topal tarafından sunulan izdivaç programında 2 sezondur yer alan Hanife, programdan ayrıldı. Bunun duyulmasından sonra izdivaç programı Zuhal Topal Hanife Geri Dönecek mi ? sorusu akıllara takılırken, Hanife Gürdal yaptığı açıklamayla artık hiçbir evlilik programında yer almak istemediğini söyledi.

Neden Gitti

Zuhal Topal’la İzdivaç programında 2 sezondur hayatındaki eşi arayan Hanife umutsuz şekilde evine döndü. Programın en dikkat çeken ve tartışılan ismi olan Hanife, İzmir’e geri döndüğünü iletti. Geçen Cumadan itibaren programa katılmayan Hanife’nin fanları da onun geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyorlardı. Bu süreçte Hanife bu konudaki kararını vererek hiçbir evlilik programında yer almak istemediğini, çok baskı gördüğünü fanlarına açıkladı.

Geçen sezon Zuhal Topal’la İzdivaç programında Umut’la yakınlaşan Hanife, bu sezon mutluluğu Serkan’la yakalamak istedi ama aradığı aşkı iki sezon boyunca bulamadı, Serkan’la yolları ayrıldı.

Bu arada Nihat Doğan’da dahil, bir çok programda eleştirenlere de cevap veren Hanife esasen program kurallarına da uymadı, bu yüzden ceza alması bekleniyordu. Hanife sosyal medyada yaptığı paylaşımla  bundan sonra ekranlarda olmayacağını duyurdu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here