Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Dilek ve İbrahim para alıyor mu – Maaşı ne...

Zuhal Topal Dilek ve İbrahim para alıyor mu – Maaşı ne kadar ?

Reyting rekorları ile bilinen ünlü izdivaç programı Zuhal Topal sunuculuğunda Star Tv ekranlarında devam ederken gelin ve damat adayları bu reytinge katkılarından dolayı ne kadar para alıyor?

0
PAYLAŞ

Son yıllarda artan izlenme oranları ile izdivaç programları kanallara en çok kazandıran yayınlar olmaya başladı. Esra Erol’un başlattığı bu furyaya birçok kanal kendi projeleri ile katıldı ve şimdi Star TV’de Zuhal Topal sunuculuğunda yayınlanan Zuhal Topal’la adlı program reytingleri alt üst ediyor.

Zamanla evrimleşen bu programlarda artık gelin ve damat adayları yalnızca tanışıp evlilik kararına gitmiyor. Her biri hünerlerini maharetlerini ve ilişkilerinin uyumunu göstermek adına çeşitli gösteriler de yapıyor ve bu aktiviteler reytingleri haliyle etkiliyor. Kanallar ise bu tür dikkat çeken, dikkatleri kısa sürede toplayabilen adaylara reyting puanlarına katkılarından dolayı bir ödeme yaptığı konuşuluyor.

Zuhal Topal’lanın dikkat çeken adaylarından Dilek ve İbrahim’in ise ne kadar ücret aldıkları merak konusuydu. Ortaya atılan iddialara göre ikilinin 3.500-4.000 TL arasında bir maaş aldıkları ve bu ücret karşılığında ekranlarda yerlerini aldıkları konuşuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here