Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Ali’nin Talibi Cüneyt’in kızı Melisa kimdir

Zuhal Topal Ali’nin Talibi Cüneyt’in kızı Melisa kimdir

Zuhal Topal'la programında geçtiğimiz günlerde şok bir an yaşandı. Yakışıklı damat adayı Ali, seyirciler arasında oturan Cüneyt'in kızı Melisa'nın ona talip gelmesiyle çok mutlu olduğunu da belirtti.

0
PAYLAŞ

En çok seyredilen evlendirme programı Zuhal Topal’la da ünlü damat adayı Azerbeycan’lı damat adayı program esnasında seyirciler arasında oturan ve Ali’ye talip gelen Cüneyt’in kızı Melisa’dan etkilendiğini ve tanışmak istediğini söyledi. Cüneyt’in daha önceden yıllardır evleneceği bir eş adayını bulması için çaba gösterdiğini herkes biliyor. Cüneyt’in güzel kızı Melisa ise Ali’ye talip olarak geldi. Melisa onu yakından takip etmek için yerini aldı. Ali de genç kıza olan olumlu duygularını söyledi. Kısa süreli bir şok hali yaşanırken, Melisa ve Ali çay içmek için Cüneyt’ten izin alarak dışarıya çıktı. 

Melisa Kimdir?

Melisa, geçtiğimiz yıllarda eş bulmak için uzun yılar locada oturan Cüneyt’in ilk evliliğinden olan kızıdır. Güzelliği ve asilliği ile dikkat çeken Melisa Ali’ye talip olduğunu açıkladı. Genç kızın hayatı ile ile ilgili bir bilgi henüz verilmedi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here