Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Ali Naz’a Evlenme Teklifi Edecek mi?

Zuhal Topal Ali Naz’a Evlenme Teklifi Edecek mi?

Zuhal Topal'ın adaylarından Ali ve Naz bir ayrılıp bir barışıyorlar. 28 Mart yayınında Ali ve Naz birbirlerini sevdiklerini tekrar söylediler. İşte duygusal anlar...

0
PAYLAŞ

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı Zuhal Topal’la İzdivaç yine bir aşk ve sevgi sahnesine tanıklık etti. Tüm hikaye aylar öncesinde  Ali’nin Naz’a talip gelmesiyle  başladı. Bir inişli , bir çıkışlı  ilişkilerini sürekli sonlandıran , sonra tekrar başlayan ikili dün yayınlanan programda Barış’ın Naz’a talip gelmesiyle rüzgarın yönü değişti.  

Naz Barış’ın ikinci şansını reddedince, stüdyodaki ve ekran başındaki herkesin kafasındaki soruyla karşılaştı. Naz, Ali’yi gerçekten hala seviyor muydu?

EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN ERKEN

Naz, kafasının karışık olduğunu ve ne yapacağını bilmediğini açıkladı. Ali’nin yüzünün asılmasını gören Naz için artık karar verme zamanıdır. Ali Naz’a her an teklifte bulunabilir. Çünkü Ali Naz için ” Her ne olursa olsun, hiç kimseyi Naz kadar sevmedim” demesi ve Naz’ın karşısına oturması herkesi çok şaşırttı. Ali’nin bu sözleri  ise tüm havayı dağıttı. Naz’ın yüzündeki gülümseme de Ali’ye en anlamlı cevap oldu.

 Zuhal Topal’ın Ali’ye “Sence Naz senle evlenir mi” sorusu da ortamı iyice  yumuşattı. Ali’den  Naz’a evlilik teklifi geldiğinde Naz’ın vereceği cevap “evet” olması ağır basıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here