Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal Ali ile Naz Barıştı mı? Uzatmalı Aşkta Son Durum Ne...

Zuhal Topal Ali ile Naz Barıştı mı? Uzatmalı Aşkta Son Durum Ne Oldu

Zuhal Topal Ali ile Naz barıştı. İlişkileri arapsaçına dönen Naz sonunda muradına erdi. Ali'ye damatlık hediye eden Naz, "Ali'yi hep yanımda görmek istiyorum" dedi.

0
PAYLAŞ

Star TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la izdivaç programında Ali ve Naz arasında yaşanan gelişmeler izleyiciyi yine ekran başına topladı. Geçtiğimiz bölümde Ali Bakü’ye dönmüştü. Naz Ali’ye çağrıda bulunarak stüdyoya gelmesini istedi. Uzun süren bir bekleyişin ardından Ali geldi ancak Naz’ın sevgisine güvenmediğini söyledi. Bunun üzerine Naz ile tartışan Ali stüdyoyu terk etmişti.  Naz ve Ali arasında arapsaçına dönen ilişkinin son durumu ise tatlıya bağlandı.

Dün yayınlanan bölümde, Naz Ali’yi onu sevdiğine ikna etti. Ali ona bir şans daha vermeyi kabul etti. Sevinçten deliye dönen Naz, Ali’ye çok özel bir hediye verdi. Verilen hediye paketinden damatlık çıktı. Ali’yi çok sevdiğini söyleyen Naz; “Ali’yi damat olarak sadece kendi yanımda görmek istiyorum” dedi.

Neden ayrılmışlardı

Naz ile Ali çifti güvensizlik nedeniyle ayrılmıştı. Ali Naz’ın kendisinin istediği şeyleri yaparak onun gönlünü kazanmaya çalıştığını her şeyin bir oyun olduğunu düşünüyordu. İlişkilerinin bu şekilde nereye kadar devam edeceğini bilemediğini söyleyen Ali Naz’a güvenmediği için ayrıldı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here