Ana sayfa Tv Programları Zuhal Topal 17 Şubat Cuma Hanife Serkan Ayrıldı mı?

Zuhal Topal 17 Şubat Cuma Hanife Serkan Ayrıldı mı?

17 Şubat cuma günü yayınlanan programda şok bir olay gerçekleşti. Hanife Serkan ayrıldı mı? İşte o görüntüler.

0
PAYLAŞ

17 Şubat Zuhal Topal programında canlı yayın kapnışı tekrar Hanife Serkan çifti ile oldu. Haberimizde yer verdiğimiz Hanife Serkan Ayrıldı mı sorusunun cevabı çiftin sevenlerini bir hayli üzen nitelikte. Çift yine birlikte canlı yayına konukoldu. Bir ayrılıp bir başıran çiftin arasının yine bozuk olduğu gözlerden kaçmadı.Zuhal Topal aralarının nasıl olduğunu sorduğunda Hanife Serkan’ı sevdiğini söyledi. Serkan ise Hanife’yi sevmediğini, tanışıp görüştükleri süre boyunca anlaşamayacaklarını düşünerek ayrılmak istediğini belirtti.

Canlı yayında çıkan tartışmada Hanife stüdyoyu terk etti. Serkan’ın çağrıları üzerine geri gelen Hanife Serkan’la aralarını düzeltmek amacıyla anlaşmaya çalıştı. Zuhal Topal’in tüm teşviklerine rağmen Serkan’da aradığını bulamayan Hanife bitirmek istediğini söyledi. Serkan’ın daha önce yaptığı dost kalalım teklifi yine red cevabı aldı.

Hanife ve Serkan ne zamandır birlikteler?

18 Kasım 2006 tarihinde programa gelen Serkan Hanife’ye talip oldu. Serkan’ın sempatik tavırları ile hem izleyicilerin hemde Hanife’nin dikkatinden kaçmadı. Güzel bir kaç gün geçiren Serkan Hanife ilişkisi böylece başlamış oldu. O günden bu güne kadar çeşitli nedenlerle  sürekli olarak ayrılıp barışan çift bugünkü program ile son noktayı koymuş gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here