Ana sayfa Oyuncular Zor Sevda Hint Dizisi Asad Ahmed Khan Karakteri Karan Singh Grover Kimdir...

Zor Sevda Hint Dizisi Asad Ahmed Khan Karakteri Karan Singh Grover Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Yayınlanmakta olan Hint Dizileri ülkemizde büyük rağbet görmektedir. Kanal 7'nin yeni dizisi Zor Sevda'da yer alan Asad Ahmed Khan karakteri canlandıran Karan Singh Grover'in kim olduğu merak edildi.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranları son zamanlarda yayınlamakta olduğu Hint Dizileri ile Türkiye’ye uzakdoğu fırtınasını taşıdı. Hem dokusu hem teması hem de farklı konsepti ile dikkat çeken bu yapımlardan son zamanlarda adından sıkça söz ettiren ise Zor Sevda oldu. İyi bir reyting oranı yakalamayı başaran dizinin karakterleri de en az dizi kadar ilgi odağı oldu. Dizinin Asad Ahmed Khan adlı karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Karan Singh Grover’in kim olduğu kısa sürede merak konusu oldu.

KARAN SINGH GROVER HAKKINDA

23 Şubat 1983 senesinde Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Mumbai’de teknoloji ve otel yönetimi gibi bölümleri okumuştur. Ardından yakışıklılığı ile dikkat çeken Grover oyunculuk kariyerinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Kısa sürede ünü yakalayan oyuncu Zor Sevda ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Boyu: 177 cm Kilosu: 70 kilo Saç rengi: Siyah Göz rengi: Açık Kahverengi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here