Ana sayfa Yabancı Diziler Zor Sevda Dizisi İzlendi mi? Beğenildi mi? Dizi Reytingleri Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Zor Sevda Dizisi İzlendi mi? Beğenildi mi? Dizi Reytingleri Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Kanal 7 ekranlarının yeni hint dizisi Zor Sevda ilk bölümüyle izleyicilerinden tam not aldı.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarında yeni balayan hint dizisi Zor Sevda izleyiciler tarafından çok beğenildi. Hafta içi hergün saat 16:30 da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Zor Sevda dizisi yayınlandığı ilk bölümünde iyi bir reyting aldı. Zor Sevda adlı hint dizisi orjinalinde 2012-2016 yılları arasında dört sezon ekranlarda kaldı. Kanal 7 diziyi 227 bölüm olarak ekranlara getirecek. Zor Sevda izleyicileri dizinin ikinci bölümünü merakla bekliyor.

Kanal 7 Ekranlarının Yeni Hint Dizisi Zor Sevda 

2 yıldır hint dizilerini ekranlara getirerek adından çok söz ettiren Kanal 7 ekranları izleyiciyi yeni bir hint dizisiyle tanıştırıyor. Hindistan’ın en ünlü oyuncularının başrollerini paylaştığı Zor Sevda adlı dizi ülkesinde reyting rekorları kırdı. Kendi ülkesinde dört sezon yayınlanan dizi geçen sezonda final verdi.

Hafta içi hergün saat 16:30 da izleyici ile buluşacak olan dizinin ilk bölümü 1 Mayıs 2017 Pazartesi günü ekranlara geldi. Yayınlandığı ilk bölümünde başarılı bir çıkış yakalayan dizi Kanal 7 ekranlarının uzun soluklu dizilerinden biri olacak gibi gözüküyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here