Ana sayfa Oyuncular Zor Sevda Asad Kimdir? Kaç Yaşında? Asad Ahmed Khan Oynadığı Diziler

Zor Sevda Asad Kimdir? Kaç Yaşında? Asad Ahmed Khan Oynadığı Diziler

Ekranların yeni yabancı yapımlarından, Zor Sevda dizisi karakterlerinden Asad Ahmed Khan'ı canlandıran oyuncunun, yaşı ve oynadığı diziler izleyicinin en çok merak ettikleri arasında yerini aldı.

0
PAYLAŞ

Yayınladığı hint yapımı dizileriyle büyük ilgi gören Kanal 7, bu sezon hint yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Orijinal adı Qubool Hai olan yapımı, Zor Sevda adıyla 1 Mayıs 2017 tarihi itibariyle ülkemizde yayına sokacak olan Kanal 7, belirlediği yayın akışı ile seyircisine müjdeyi verdi. Şimdiden büyük ilgi gören yapımın uzun soluklu olacağı açıklanırken, dizinin konusu ve oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekti. Özellikle dizide Asad Ahmed Khan karakterini canlandıran oyunucu; Karan Singh Grover izleyici tarafından yakın markaja alındı.

Karan Singh Grover Kimdir?

Hint yapımlarının aranılan yakışıklı oyuncusu Karan Singh Grover, 23 Şubat 1982 tarihinde Yeni Delhi doğumludur. Bugüne kadar birçok başarılı yapımda yer alan yakışıklı oyuncu, magazin gündeminde çapkınlıklarıyla ve yaptığı evliliklerle adından sıkça söz ettirmektedir. Kısa süreli süren evliliklerinin ardından, 2016 yılı Ocak ayında model Bipasha Basu ile 3. evliliğini gerçekleştiren Grover, oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapmaktadır.

Karan Singh Grover Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Kanal 7 ekranlarında Zor Sevda dizisi ile karşımıza çıkacak Karan Singh Grover, bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. Bunların arasında dünya çapında tanınmasını sağlayan en önemli yapımlar ise Dill Mill Gayye, Teri Meri Love Stories ve Qubool Hai gibi büyük yankı uyandıran diziler olmuştur.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here