Ana sayfa Yabancı Diziler Zor Sevda 9.Bölüm Fragmanı Tüyoları 11 Mayıs Perşembe Özeti

Zor Sevda 9.Bölüm Fragmanı Tüyoları 11 Mayıs Perşembe Özeti

Kanal 7 ekranlarının Hint dizilerinden Zor Sevda'nın 9. bölümü 11 Mayıs Perşembe günü ekranlara gelecek. Fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölüm tüyoları gündeme geldi.

0
PAYLAŞ

Hindistan’dan telif hakları alınarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint Dizileri büyük başarı elde etmeye devam ediyor. Konsept ve tema itibariyle ülkemizdeki dizilerden bir hayli farklı yönde ilerleyen diziler arasında Zor Sevda’da yer alıyor. Henüz yeni sezonda yayınlanmaya başlanan dizi tıpkı diğer Hint yapımları gibi şimdiden büyük ilgi uyandırdı. 9. bölümü 11 Mayıs’ta yayınlanacak olan dizinin fragmanı yeni bölüme dair önemli ipuçları verdi.

NELER OLACAK?

İzleyenleri güldürecek anlar Asad ile Zoya arasında yaşanacaktır. Asad’ın yeni aldığı telefon, Asad, Zoya’nın kablo düzeneğine takılıp düşünce kırılır ve parçalanır. Kablolar ile ne yaptığını anlayamayan Asad, Zoya’ya ne yaptığını sorduğunda ise güvenlik alarmı kurduğunu söyler. Bir anda öfkelenen Asad bu defa hava almak için pencereyi açınca alarm çalmaya başlar. Alarmın çalması ise evdeki herkesi ayaklandırınca Zoya hırsızlar geldi diye panikler. Asad bu defa sinir krizi geçirmemek için kendisini zor tutar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here