Ana sayfa Yabancı Diziler Zor Sevda 9.Bölüm Fragmanı 11 Mayıs Perşembe Özeti

Zor Sevda 9.Bölüm Fragmanı 11 Mayıs Perşembe Özeti

11 Mayıs perşembe Zor Sevda yeni bölümüyle izleyicinin karşısında olacak. Zor Sevda 9. bölüm fragmanı ile hafızalara kazınacak.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarına en son giriş yapan ve kısa sürede izleyici sayısını arttıran dizi Zor Sevda 9. bölümüyle çok hızlı geliyor. Reyting sıralamasında her hafta yükselişe geçen dizi 11 Mayıs’ta bir çok gelişmeyle ekranda yer alacak.

Zor Sevda 9. Bölümünde Yaşananlar

Raişt Şirin’in etkilenip üzülmesine artık dayanamayacak duruma gelir. Küçük şeyleri sorun etmemmesi için uyarılarda bulunur. Şirin ise Raşit’e hala gözlerinde Dilşat’ı görüyorum diyerek Raşit’in üzülmesine neden olur. 

 Her ortamda ve her fırsatta Raşit’e Dilşat’ı unutup unutmadığını sorar. Raşit ise kesinlikle Dilşat ile görüşmeye gitmediğini sadece tesadüfen onunla karşılaştığını söyler. Ayan’ın içeri girmesi ile Şirin kendine gelir. Bir sorunun olmadığını söyler. hemen oğluna sarılan Şirin bu ikilmeden artık sıkıldığını söyleyerek bu sorunun çözülmesini ister.  Bu bölümde Şirin ve Raşit’in aralarında çözemedikleri Dilşat mevzusunu izleyeceksiniz. 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here