Ana sayfa Yerli Diziler Zor Sevda 7. Bölüm Fragmanı Tüyoları 9 Mayıs Salı Özeti Gerçekler ortaya...

Zor Sevda 7. Bölüm Fragmanı Tüyoları 9 Mayıs Salı Özeti Gerçekler ortaya çıkacak

Başarılı Hint yapımlarından Zor Sevda, ortaya çıkan 7. bölüm tüyoları ile dikkatleri çekerken, seyirci ise 9 Mayıs Salı günü yayınlanacak yeni bölümü iple çekiyor.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta itibariyle ülkemizde yayın hayatına başlayan, başarılı Hint yapımı Zor Sevda, Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi kısa vadede ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi oluşturan dizide, heyecan son sürat devam ederken, ortalık bir hayli karışıyor. Seyircisini, yayınlandığı günlerde ekran başına toplayan dizinin yayınlanan 7. bölüm fragmanının ardından, ortaya atılan tüyolar ise 9 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 7. bölüme dair tartışmalara nede oldu.

7. Bölümünde Neler Olacak?

9 Mayıs2ta ekranlara gelecek dizinin fragmanında Asad bir yandan annesi, diğer yandan da Zoya ile mücadele ediyor. Diğer cephede Raşit’in Dilşat ile hala iletişim halinde olduğunu belgelemek isteyen Razia ise Şirin ile işbirliği yaparak genç adamı köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Ancak tüm bu yaşanılanların üstüne Raşit’e ise beklemediği bir anda sürpriz bir yardım eli uzanıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here