Ana sayfa Yabancı Diziler Zor Sevda 6. Bölüm Fragmanı Tüyoları 6 Mayıs Cumartesi Özeti Asad ve...

Zor Sevda 6. Bölüm Fragmanı Tüyoları 6 Mayıs Cumartesi Özeti Asad ve Zoya arasında neler yaşanacak

Zor Sevda 6. bölüm fragmanı ile yine izleyiciyi ekrana bağlayacak. Zor Sevda 6 Mayıs Cumartesi yeni gelişmelerle sizinle olacak.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarının hint dizilerine verdiği önem kesinlikle tartışılmaz. Hint içerikli dizilerine bir tanesini daha ekleyen Kanal 7, artık Zor Sevda isimli diziyle izlenme rekorları kırmaya devam edecek. Zor Sevda 6 Mayıs Cumartesi 6. bölümü ile aynı saatinde yer alacak.

Zor Sevda beş bölümü geride bırakarak yavaş yavaş izlenme sayısını arttırıyor. Yeni başlamasına rağmen geniş izleyici kitlesini yakalaması diziyi başarıya götürecek gibi duruyor. 

 Festival’de Yaşanan Olumsuzluklar

Festivalde yaşanan olumsuzluklar Zoya’nın moralini bozacak.Dizinin bu hafta ki bölümünde Raşit ve Dilşat arasında geçenler anlatılacak. Raşit ve Zoya muhabbet için bir kafeyi tercih ederler. Zoya, tuhaf fikirlerini hep Raşit ile paylaşmak ister. Zoya her oturduklarında arkadaşlıkları üzerine bir konu açar ve sürekli o konu hakkında konuşur. Ayan festivale giremediği için sürekli söylenip durur. Zoya’nın içeride olması onun daha çok moralinin bozulmasına sebep olmaktadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here