Ana sayfa Yabancı Diziler Zor Sevda 5. Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Cuma Hint Dizisi Özeti

Zor Sevda 5. Bölüm Fragmanı 5 Mayıs Cuma Hint Dizisi Özeti

Ekranların sevilen dizilerinden Zor Zevda, yayınlanan 5. bölüm fragmanının ardından, yeni bölümüyle 5 Mayıs Cuma günü izleyicisini yine ekran başına toplayacak gibi görünüyor.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına Kanal 7 ekranlarında başlayan Hint yapımı Zor Sevda dizisi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gördü. Henüz ilk 4 bölüm yayını gerçekleşen dizi, yayın hayatında çok yeni olmasına rağmen, şimdiden tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Seyircisinin büyük ilgi ile takip ettiği Zor Sevda’nın yayınlanan 5. bölüm fragmanının ardından ise 5 Mayıs Cuma günü ekranlara gelecek yapımda heyecan kaldığı yerden ediyor.

5 Mayıs Cuma Günü Zor Sevda’nın 5. Bölümünde Neler Olacak?

Başarılı Hint dizisi Zor Sevda’nın yayınlanan 5. bölüm fragmanında, Dilşat’ın evine gelen hediye sonrası genç kadın heyecanlanırken, hediyenin Raşit’ten geldiğini düşünür. Dilşat, hediyenin kimden geldiğini soran Asad’a, gelen paketin bir hediye olmadığını, tamire gönderilen saatinin geldiğini söylerken, diğer cephede Raşit ise Şirin’e karşı bir mücadele vermektedir. Raşit ile Şirin arasında yaşanılan gerginlik beklenmedik bir şekilde başka bir boyut kazanırken, bu durumdan Dilşat’ın etkilenip etkilenmeyeceği ise 5 Mayıs Cuma günü yayınlanacak 5. bölümde netlik kazanacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here