Ana sayfa Tv Programları Zahide Yetiş 1 Kasım Çarşamba Neler Oldu Show TV

Zahide Yetiş 1 Kasım Çarşamba Neler Oldu Show TV

Sabah kuşağının sevilen programı Zahide Yetiş'le dopdolu içeriğiyle büyük bir beğeni topluyor. Başta sağlık olmak üzere, moda, yemek, sanat konularını işleyen program, duygu yüklü hikayeleriyle de karşımıza çıkıyor.

0
PAYLAŞ

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri ve duygulandıracak hikayeleriyle hafta içi her gün sabah 09:30’da  Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Sabah kuşağının severek takip edilen ve büyük hayran kitlesine sahip olan program, daha sağlıklı bir yaşam için ekran başındakilere sağlıklı bilgiler veriyor. Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor. Alanlarında uzman doktorları ağırlayan Zahide Yetiş, sağlık konusunda faydalı bilgiler ile kişilerin yaşadığı sağlık sorunlarına çözüm arıyor. Sağlık konusuna ek olarak, birbirinden değişik yemek tarifleri, moda ve sanat dalında da konuklarını ağırlayan Zahide Yetiş, izleyicilerine keyifli anlar yaşatıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here