Ana sayfa Dizi Haberleri Yıldızlar Şahidim Final Kararı Aldı! Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Yıldızlar Şahidim Final Kararı Aldı! Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Ünlü bir popstar ve şarkıcı olmak isteyen bir mahalle kızının aşkını anlatan ani bir kararla 4. bölümde final karar aldı.Yıldızlar Şahidim Final bölümüyle 17 Şubatta ekranlara gelecek.

0
PAYLAŞ

Başrollerini Berk Cankat ve Özge Gürel’in paylaştığı yıldızlar şahidim adlı dizinin hızlı bir kararla final yapacağını duyurması izleyicilerini üzdü. 4. bölümde final yapmaya hazırlanan dizi reytinglerinin düşük olması nedeniyle 17 şubat 2017 tarihinde Final bölümüyle ekranlarda olacak.Yıldızlar Şahidim Final bölüm fragmanında Haziran ile Aras’ı uzaklaştırmak isteyen Fikret Haziran’ın ailesine Zeynonun geçmişini anlatıyor ve bu durum Haziranın ailesiyle arasının bozulmasına yol açıyor.

Hayallerine veda etmek zorunda kalan Haziran Aras’a olup biteni anlatmay karar veriyor fakat Aras’ın gerçekleri eksik bildiğini öğrenince onu daha fazla üzememek için olanların tamamını anlatmıyor.

Babasına karşı gelen Aras Haziran’ı durdurmaya kararlı görünüyor. Zeyno ise Fikretle hala evli olduğunu Gülçin’e söylemesi üzerine Gülçin Fikret’i terk ediyor.

Yıldızlar Şahidim Konusu Neydi?

Ünlü bir popstar ve şarkıcı olma hayalleri kuran Aras ve bir mahalle kızı Haziranın aşk serüvenini anlatan bir dizidir.

Güçlü bir productor olanAras’ın babası Fikret’in eski karısı Zeyno aniden ortaya çıkarak Haziran’ın elinden tutup onu ünlü yapmak ve Fikret’e rakip olmak için kolları sıvar. Bu sırada oğlunun sevgisinide kazanmayı amaçlayan Zeynoyu engellemek isteyen Fikret oğlunun aşkınada karşı gelmektedir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here