Ana sayfa Dizi Haberleri Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor? Yeni Gelin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor? Yeni Gelin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Geçtiğimiz ay ekranlara merhaba diyen Yeni Gelin dizisi, konusu ve oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gördü. Nerede çekildiği uzun süre gündemde tartışma konusu olan dizinin set görüntüleri ise çekim yerinin netleşmesine neden oldu.

0
PAYLAŞ

Show TV ekranları yeni dizisi Yeni Gelin ile büyük sükse yaptı. Eğlenceli dizi yayınlanmaya başladıktan kısa bir süre sonra geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgi gördü ve beğeni ile karşılandı.

Süreç Film yapımcılığında hazırlanan ve görsel gücü ile olduğu kadar senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile de bir adım öne çıkan dizinin yeni bölümleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Kadrosunda Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema Keçik ve Zeynek Kankonde gibi isimleri barındıran dizinin nerede çekildiği konusu ise tartışmalara neden oldu.

İSTANBUL’DAN ADANA’YA

Romantik komedi tarzındaki dizinin ilk bölümlerinde çekimler İstanbul’da gerçekleştirildi. Daha sonra ise dizinin senaryosu gereği diğer bölümlerin çekimi için set Adana’da kuruldu. Dizinin yeni bölümlerinin çekimleri Adana ilimizde devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here