Ana sayfa Yerli Diziler Yemin Dizisi 70. Bölüm 31 Mayıs 2019 1. Sezon Finali

Yemin Dizisi 70. Bölüm 31 Mayıs 2019 1. Sezon Finali

TV7 ekranlarının günlük dizisi Yemin, 31 Mayıs 2019 günü 70. bölüm 1. sezon finaliyle ekranlara geldi. İşte 1. sezon finalinde izleyicileri şaşkına uğratan Yemin dizisinin analizi.

0
PAYLAŞ

Yemin dizisi 1. sezon 70. bölümüyle ekranlara ara verdi. Günlük dizinin sezon final bölümü 2 saat boyunca ekranlarda oldu.

Yemin Dizisi Sezon Finalinde Ne Oldu?

Emir, Reyhan ve Melike arasındaki konuşmayı duyar ve annesinin Reyhan’a yaptıklarını, kendisini kandırdığını bizzat kendi kulaklarıyla duyar. Konuşmayı duyan Emir, annesine hesap sormak için harekete geçer ve Reyhan ile farklı bir eve çıkmayı düşünür. Bütün hazırlıkları tamamlayan Emir, Cemre’nin cezaevinde tanıştığı ve para karşılığında yuva yıkmak için tuzak kuran kadın, arabasının bozulduğunu söyleyerek Emir’in telefonunu kullanmak ister. Bu sırada Emir cep telefonunu getirecekken kız eve girer.

yemin

Reyhan ise Cavidan’ın talebiyle Emir’i getirmek üzere kendisine verilmiş adrese konak şoförüyle gider. Bu süreçte Emir’e Cemre tarafından büyük bir tuzak kurulmuştu. Emir baygın bir şekilde yatağında yatmakta her taraf dağıtılmıştır. Reyhan ne olduğunu anlamadan kapıdan içeri girer ve yatak odasına girdiğinde Emir’in uyuduğunu, makyaj malzemelerini görür.

Bu durum karşısında Reyhan göz yaşlarını tutamaz ve Emir’in söylediği her şeyden sonra bu durum Emir’in bütün inandırıcılığını yitirecektir. Bu süreçte Emir ise halen her şeyden habersiz bir şekilde yatakta uyumaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here