Ana sayfa Yerli Diziler Yemin Dizisi 26 Mart 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı, Neler Olacak?

Yemin Dizisi 26 Mart 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı, Neler Olacak?

Yemin dizisi, 26 Mart günü 27. bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin özeti ve fragmanı merak edilmeye başlandı. Dizinin yeni bölümünde neler olacak? Sevilerek izlenen Yemin dizisi, yeni bölümüyle sevenlerini ekranlara kilitleyecek.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarının sevilen Yemin dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu oldu. Diziyi takip eden izleyiciler, Yemin dizisi 27. bölüm özetini araştırmaya koyuldu.

Yemin Dizisi 27. Bölümde Ne Olacak?

Dizinin yeni bölümünde, Emir doğum sonrasında annesinin ve bebeğin sağlığını yakından takip etmek ister. Reyhan ise, Mehmet’in geldiğini ve Emir’e kalması için gereken bir durum olmadığını anlatır. Ancak Emir gitmek istemez. Özlem’in doğum sancıları tutar, Reyhan ve Emir hemen müdahale eder ve eve alırlar. Ancak Özlem’in sancıları bitmek bilmez ve evde doğum yapmak zorunda kalır. Doğum sağlıklı bir şekilde tamamlanır ve bebek dünyaya geldikten sonra Emir ile Reyhan’ın içinde bambaşka duygular ortaya çıkar.

Emir doğum sonrasında da gitmeye niyetli değildir. Bebeğin ve annesinin başına bir şey geleceğinden endişelenen Emir kalmak ister. Ancak kısa bir süre sonra Mehmet eve gelir ve Emir’in gitmesi gerekir. Uçağa yetişeceği bilinen Emir, yolda kaza oldu ve uçağa vaktinde gidemediği bahaneleriyle geri döner.

Reyhan’a da bilet alan Emir, birlikte yola çıkarlar. Cavidan ise Emir’in tek geleceğini düşünür ve hatta bu düşüncesini Ceyda ile paylaşmak istemektedir. Ancak Ceyda yalnızca bir kısa mesaj ile Cavidan’a böyle bir durumun olmayacağını söyler. Öte yandan Emir’in babası sağlık sorunu yaşar ancak bu durum kimseye söylenmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here