Ana sayfa Dizi Haberleri Ye Hai Mohabbatein Dizisi Konusu ve Fragmanı Kanal 7 Aşk Bu Dizisi

Ye Hai Mohabbatein Dizisi Konusu ve Fragmanı Kanal 7 Aşk Bu Dizisi

Kanal 7 ekranlarında Hint dizisi fırtınası devam ediyor! Yeni sezonda Ye Hai Mohabbatein adlı diziyi ekranlara taşıyacak olan Kanal 7, dizinin konusunu yayınladığı fragman ile anlatmış oldu!

0
PAYLAŞ

Türkiye’nin Hint Dizileri ile ekranlara damga vuran kanalı olan Kanal 7 bu yılda izleyenleri büyülemeyi başaracak Hint Dizilerini ekranlara getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni sezon için yeni dizilerin telif haklarına odaklanan kanal geçmişteki reyting başarılarını bu yılda koruyacak olan kritik bir diziyi karşımıza çıkarıyor! Kanal 7’nin reyting rekorları kırmaya hazırlanan yeni Hint dizisinin adı ise “Aşk Bu” (Ye Hai Mohabbatein) olarak duyuruldu. Şimdiden birçok kişiyi fragmanı ile etkileyen dizinin konusu ise oldukça etkileyici!

AŞK BU DİZİSİNİN DETAYLARI

2013 senesinde Hindistan’da en iyi dizi olarak seçilen Ye Hai Mohabbatein, Kanal 7 ekranlarında Aşk Bu adı ile yayınlanacak. Dizide çocuk yapma kabiliyetine sahip olmayan yani kısır olan diş doktoru İshita dizimizin sevilen ana karakteridir. Olayları onun hayatına paralel olarak izleyeceğiz. İshita, geçmişte boşanmış olan babası ile birlikte yaşamaktadır. İstiha’nın ablasıysa bir kolejde öğretmen olan Bala ile evlidir. Ishita’nın ablasından yana yeğeni ise onların erkek çocuğu olan Şravan’dır. Oldukça keyifli bir aşk hikayesi ile birlikte aileler arasındaki tatlı kapışmaları izleyeceğimiz Aşk Bu dizisi yüreklerimizi Kanal 7 ekranlarında ısıtacak. Hindistan’ın en başarılı oyuncu isimlerinin yer aldığı ve toplamda 22 dalda ayrı ödülü bulunan Hint Dizisi Aşk Bu’nun yapımcısı Ekta Kapoor ve senaristi ise Ritu Bhatia’dır. Bu efsanevi aşkın gözlerimizin önünde gerçek olacağı dizide neler yaşanacağını birlikte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here