Ana sayfa Dizi Haberleri Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) Dizisi Oyuncu Kadrosunda Hangi Hint Yıldızlar Var

Ye Hai Mohabbatein (Aşk Bu) Dizisi Oyuncu Kadrosunda Hangi Hint Yıldızlar Var

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni olmaya hazırlanan yeni Hint Dizisi Ya Hai Mohabbatein dizisinin oyuncu kadrosunu merak edenler için yazımızı hazırladık;

0
PAYLAŞ

Türkiye’de dizi sektörü oldukça canlıdır ve sezon içerisinde sık sık yeni diziler ile karşılaşır, kimi dizilerin ise final yaptığına tanıklık ederiz. Kanallar reyting başarılarını artırmak için çeşitli yapımların çekimlerini gerçekleştirerek izleyenleri kazanmaya çalışırlar. Bu anlamda Kanal 7 ise son birkaç yıldır oldukça başarılı bir strateji ile hedeflediği reytingi kısa sürede elde edebilmenin rahatlığını yaşamaktadır. Ülkemize Hindistan’dan ithal ettiği başarıları getiren ve ekranlarında yer veren Kanal 7 her yıl çok başarılı dizileri gösterime sunarak Türk dizi izleyicilerini Hindistan’ın büyülü dünyasına götürmektedir. Bu sene ise bir kez daha bir ilke imza atan Kanal 7, Hindistan’ın gelmiş geçmiş en başarılı dizilerinden birisi olan Ya Hai Mohabbatein adlı dizisini yayınlamaya başlıyor. Ülkemizde “Aşk Bu” adı ile yayınlanacak olan dizi Hindistan’da kazandığı 22 daldaki ödül ile Türkiye gündeminde de başarılarıyla anılacak gibi duruyor. Birçok Hint dizisi takipçisi ise dizinin oyuncu kadrosunu merak ediyor.

YA HAİ MOHABBETAİN KADROSU

Türkiye’de reyting başarısı yakalayacağına kesin gözü ile bakılan Ya Hai Mohabbetain dizisinin fragmanının yayınlanması ile birlikte hangi oyuncuların dizide yer aldığı da belli oldu. Bu anlamda dizide karşılaşacağımız başarılı Hintli oyuncular; Divyanka Tripathi, Karan Patel, Sareeka Dhillon, Gaurav Nanda, Arshima Thapar, Deepak Wadhwa, Navina Bole, Anurag Sharma, Deep Jaitley olacak. Oldukça geniş bir kadroya sahip olan dizide daha önce de Kanal 7 ekranlarından aşina olduğumuz başarılı Hintli oyuncularda bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here