Ana sayfa Dizi Haberleri Yaralı Kuşlar 8-9 Temmuz Fragmanı 66. Bölüm 67. Bölüm Özeti

Yaralı Kuşlar 8-9 Temmuz Fragmanı 66. Bölüm 67. Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına geçen Yaralı Kuşlar dizisi yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Merak eden izleyiciler Yaralı Kuşlar 66 ve 67. Bölüm Özetini internet ortamında araştırıyorlar. İşte o bölümlere dair ayrıntılar ve fragmanlar…

0
PAYLAŞ

Yaralı Kuşlar 66 ve 67. Bölüm Özeti

Dizide en son yaşanan gelişmelere bir göz gezdirecek olursak Cemil ve Ayşe’nin evleneceklerini öğrenene doğan mahalleye gitmiştir. Ayşe Doğan’ın elindeki silahı ateşlemesinden korkar ve Cemil ile birlikte Doğan’ın bulunduğu bölgeden uzaklaşmışlardır.

Bu sırada Levent ise Meryem’in ne kadar güzel olduğunu düşünmektedir. Neriman ile Doğan arasında da bir teselli serüveni başlamıştır. Doğan doğal olarak büyük bir yıkım yaşamıştır.

66. Bölüm Özeti

Yaralı Kuşlar dizisinde 66. Bölümün özetini sizlerle paylaşacağız. Meryem ile Levent arasındaki ilişki yavaş yavaş ciddiye binerken, Melis Levent’i kaçıracağı düşünerek bir hamlede bulunmuştur. Bu durum karşısında Levent’in Melis’i üzmeden reddeceği tahmin edilmekte. Fakat bu durumu öğrenen Meryem’in ikili arasında çıkmak gibi bir adım atacağı ön görülmekte.

Fakat sonrasında Meryem’in Melis ile gördüğü Levent’i kıskanacağı ve aşkına sahip çıkma kararı alacağı söyleniyor. Bu kararı almasında Cemil ve Ayşe’nin de etkili olması bekleniyor. Bu sırada Melis’te Meryem üzerinde bazı algı operasyonları düzenleyerek onu Levent’ten uzak tutmaya çalışacak.

Yaralı Kuşlar Son Bölümü

Yaralı Kuşlar dizisinin son bölümünde Tekin Kutret’ten Ömer’i kimin aldığını öğrenmiştir. Bunun ardından Tekin, Ömer’in Levent’in çocuğu olduğu öğrendiğinde büyük şok yaşamıştır. Sonrasında ise Levent’in bu durumu öğrenmemesi için elinden gelen çabayı gösterecektir.

Levent tarafında işler biraz daha karışıktır. Levent Meryem’den son derece hoşlanmaktadır ve ondan gözlerini alamaz. Melis Meryem’e karşı Levent’in ilgisini öğrenir ve daha fazla dayanamayıp tüm duygularını Levent’e döker. Levent Melis’in bu sözlerini dinlerken Meryem konuşmalarına tanıklık eder ve çok şaşırır. Bakalım yeni bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacak…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here