Ana sayfa Yerli Diziler Yaralı Kuşlar 71. Bölüm 72. Bölüm Özeti Fragmanı

Yaralı Kuşlar 71. Bölüm 72. Bölüm Özeti Fragmanı

Kanal D'nin hafta içi her gün ekranlara gelen dizisi Yaralı Kuşlar'ın son bölüm özetlerini yorumladık. Yeni bölüm özetleri nasıl olacak.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarda hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan Yaralı Kuşlar dizisi heyecanlı bölümleri ile devam ediyor.  

Dizinin yeni bölümlerinde Levent’in, Ömer’in kendi oğlu olup olmadığını öğrenmesine ve aynı zamanda Melis’in oyunlarına ağırlık verilecek.

Dizinin yayın saatinde yapılan değişiklikten sonra reytingi düştü. Önceden 1,26 civarında reyting alan dizi şuanda 1 reyting alıyor.

Dizide Melis’in Meryem’e olan sert tavırları devam ederken Levent ise Meryem’i Melis’in tavırlarından korumak için elinden geleni yapıyor.

Yaralı Kuşlar dizisi, yıllar önce ailesinden koparılan Ömer’in, kalabalık İstanbul sokaklarında mendile satarak, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını anlatıyor. Fakat dizide Ömer öz babasıyla karşılaşınca her şey değişiyor.

Peki, dizinin yeni bölümlerinde bizi neler karşılayacak? Dizinin 71. bölümünde; Meryem’le evlenmek isteyen Tekin, Ömer ile Meryem’i konaktan uzaklaştırma planları yapar. Ve istediği sonuca ulaşır. artık Tekin, mahalleye dönen Meryem ile evlenebilecektir. Fakat bir yandan da Levent, Meryem’in peşini bırakmaz. Bu durumda Melis’in planı gerçekleşmez çünkü Levent, Meryem’in peşinden gidecektir. Önümüzdeki bölümlerde Levent’in, Ömer’in babası olduğu ortaya çıkacak. Henüz fragmanı yayınlanmamış olan 71. Bölüm için tahminler bu yönde.

70. bölüm fragmanından gördüğümüz üzere; Meryem, annesi ile ilgili sorular soran Ömer’e nasıl cevap vereceğini bilemez. Diğer yandan Melis, Levent’e yakınlaşmak için her fırsatı değerlendirir. Levent ise Meryem’in kendisi için ne kadar değerli olduğunu sürekli dile getirir.  Neriman’ın Meryem’e telefonda Ömer’in annesinin geldiğini söylemesi üzerine Meryem mahalleye gidecek mi? Tekin’in planı işe yarayacak mı? Ömer konakta kalacak mı?

Yaralı Kuşlar’ın son bölümlerinde neler yaşandı? Ayşe ve Cemil, evliliklerinin sahte olduğunu babaannesinin öğrenmemesi için her şeyi yaparlar. Tekin, Ömer’in annesi kılığına girmesi için bir kadın ayarlar. Levent, Meryem’e olan duygularını gittikçe daha yoğun yaşamaya başlar. Ayşe ve Cemil, Melis’e geçmiş olsun demeye gelirler. Cemil, Melis ile konuşurken Ayşe ile Meryem de mutfakta dertleşmektedir. Ayşe, Meryem’in Levent’e olan duygularının farkında olduğunu söyler. Meryem ise Levent’in Melis’e aşık olduğunu düşünür. Meryem ile Ayşe konuşurken içeri gelen Levent konuşmaları duydu mu? Yeni bölümde bizi neler bekliyor?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here