Ana sayfa Oyuncular Vatansever Dizisi Oyuncuları – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? Tanıtım Fragmanı

Vatansever Dizisi Oyuncuları – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? Tanıtım Fragmanı

Bu yaz TRT 1'de yeni sezonda ekranlara geleceği duyurulan Vatansever Dizisi ile ilgili bilgiler kanal tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Milli temayı ele alan dizileri ön plana çıkan kanalın yeni projesinde kimler yer alacak?

0
PAYLAŞ

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlaması heyecanla beklenen Vatansever Dizisi ile ilgili gelişmeler gündemde yer almaya başladı. Ünlü yüzlerin yer alacağı ve çekimlerinin bir kısmının yurtdışında gerçekleştirileceği bilinen dizinin yayın hayatına başlayacağı tarih ise henüz netlik kazanmadı.

Karagül dizisi ile ekranlarda boy gösteren Mesut Akusta ve yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım başrolleri paylaşacaklar. Usta oyuncu Mesut Akusta Köroğlu rolünü, Murat Yıldırım ise Bolu Beyi’ni canlandıracak.
 

Antagonist karakter Köroğlu ile babasının öcünü almak için ant içmiş olan Bolu Beyi’nin arasındaki mücadele dizinin temel konusu olacak. Dizinin sloganı ise “Bayrağa Rengini Verenler” olarak duyuruldu. Dizinin çekimlerinin bir kısmı Fas ve Bulgaristan’da gerçekleştirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here