Ana sayfa Oyuncular Vatanım Sensin Loe Karakteri Boran Kuzum kimdir?

Vatanım Sensin Loe Karakteri Boran Kuzum kimdir?

Ekranların büyük ilgi gören dizisi Vatanım Sensin karakterlerinden, Leo karakterine can veren Boran Kuzum, seyirci tarafından oldukça beğeni topluyor.

0
PAYLAŞ

Bu sezonun yeni yapımlarından , her Perşembe akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ekranlara geldiği ilk günden bu yana gerek oyuncu kadrosu gerek ise konusuyla büyük ilgi gören yapım, kurtuluş mücadelesini konu alıyor. Başrollerinde Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in bulunduğu dizinin, yan rolleri de en az başrolleri kadar yankı uyandırırken, yan rollerden Leon karakterine can veren ise oyunculuğu ile göz dolduruyor.

Boran Kuzum Kimdir?

Ekran başındaki seyirci ile ilk kez Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı 1. Mustafa karakteriyle tanışan Boran Kuzum, 1993 İstanbul doğumludur. Bugüne kadar birçok yapımda yan rol olarak karşımıza çıkan Kuzum, en son Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Deli İbrahım rolüyle ekranlara gelmişti. Bu yapımların ardından İstanbul Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünde okuyan sempatik oyuncunun yıldızı ise şu sıralar Vatanım Sensin’de can verdiği Leon karakteri ile parlamaya başladı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here