Ana sayfa Dizi Haberleri Vatanım Sensin Başlayınca Ver Elini Aşk Bitecek Final Olacak Perşembe Günü Başlıyor

Vatanım Sensin Başlayınca Ver Elini Aşk Bitecek Final Olacak Perşembe Günü Başlıyor

Yayınlanan fragmanda Vatanım Sensin'in yayın günü ile Ver Elini Aşk'ın yayın günü çelişince izleyicilerin kafası karıştı.

0
PAYLAŞ

Ver Elini Aşk dizisi izleyicilerinin kafaları karışık. Dizinin sona ereceği söylentisi kulaktan kulağa yayılmaya başladı. İzleyiciler birçok plartformda dizinin bitecek olmasına dair duydukları üzüntüyü belirtiyor ve dizinin bitmesini istemiyorlar. Peki nereden çıktı bu Ver Elini Aşk bitecek söylentisi?

Geçtiğimiz günlerde Vatanım Sensin fragmanları Kanal D ekranlarından yayınlandı. Yayınlanan fragmana göre Vatanım Sensin perşembe günleri ekrana gelecek. Ancak Kanal D’nin perşembe günleri yayınlanan dizisi Ver Elini Aşk’tı. Hal böyle olunca akıllara dizi bitiyor mu sorusu geldi.

Kanal bir günde iki dizi yayınlayamayacağı ve Vatanım Sensin’in perşembe günleri yayınlanacağı kesin olduğuna göre iki ihtimal var. İhtimallerden ilkine göre Vatanım Sensin 9 Kasım Perşembe günü yayınlanacak ve Ver Elini Aşk’ın günü değiştirilerek, bu da zaten düşük olan izlenme oranını iyice riske atacağından dizi birkaç haftaya final yapacak. İkinci ihtimal ise, Vatanım Sensin dizisi başladığı hafta yani, 9 ya da 16 Kasım’da erken final yapacak ve ekranlara veda edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here