Ana sayfa Tv Programları Urfalı Mehmet ve Bahar Neden Evlenmedi Takipçileri Merak İçinde

Urfalı Mehmet ve Bahar Neden Evlenmedi Takipçileri Merak İçinde

Esra Erolla evlen benimle programından ayrıldıktan sonra sırra kadem basan Mehmet ve Bahar'ın takipçileri Urfalı Mehmet ve Bahar Neden Evlenmedi? sorusunun yanıtını arıyor

0
PAYLAŞ

Esra Erolla evlen benimle programında tanışıp yollarını birleştirme kararı alan Bahar ve  Mehmet çok duygusal bir ail yaşıyorlardı. Programdaki başka bir erkek adayı olan Caner’in annesinin Bahar’ı beğenip Canerle arasını yapmaya çalışmasından sonra Mehmet programda gergin ve korumacı tavırlarıyla dikkat çekmeye başlamıştı.

Programa ve yapımcılara küsen Urfalı Mehmet programa gelmeyince Esra Erol tarafından sert eleştirilere maruz kalmıştı. Esra Erol ”İster burda evlen ister dışarda evlen”cümlesiyle restine rest çekince Mehmet sözünün arkasında durup programdan ayrılmıştı. Bahar ise aşkının peşinden gideceğini ve bir daha programa gelmeyeceğini aşklarını dışarda yaşamak istediklerini yayın sırasında herkesle paylaşıp helallik alarak veda etmişti.

Hala evlendikleri ile ilgili bir haber gelmeyince takipçilerini merak içerisinde bırakan Urfalı Mehmet ve Bahar’ın ayrıldıklarına dair bir açıklama gelebilir. Açıklamayı Bahar  6 Mart pazartesi yayında belli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here