Ana sayfa Dizi Haberleri Unutma Beni Dizisi tekrar mı başladı? Yeni Bölümler Yayınlanacak mı

Unutma Beni Dizisi tekrar mı başladı? Yeni Bölümler Yayınlanacak mı

Ekranların en çok izlenen dizisi Unutma beni geçtiğimiz aylarda final yaparak veda etmişti. Unutma dizisinin tekrar yayınlanacağına ait söylentiler kulaktan kulağa dolaşıyor. Unutma Beni tekrar mı başlıyor?

0
PAYLAŞ

Başrollerini Didem Aygün, Osman Karakoç, berivan Edebali ve Olcay kavuzlu’nun paylaştığı uzun soluklu dizi Unutma Beni geçtiğimiz yıl final yapmıştı. İzleyicilerini üzen bu ayrılık artık son mu buluyor?

 Uzun yıllarca ekranda kalmayı başaran bu dizi bitiği andan itibaren izleyici tarafından tekrar başlaması için ataklarda bulunulmuştur. Dizi yapımcıları ise tekrar başlayacağı konusunda yeşil ışık yaktı.

 Unutma Beni Başlayacak mı?

 Geçtiğimiz yıl 26 Mayıs’ta final yapan dizi her an tekrar ekranlarda olabilir. Dizinin yapımcıları çekimler için hazırlıklara başladığı bilgisi de iddia ediliyor. Uzun ayrılıktan sonra Unutma Beni izleyicileri bu haberle oldukça mutlu oldukalrı da açıkça görülüyor. Yaşamın her anından izlerin olduğu ve her bölümü ile insanı sürüklediği dizi Unutma beni yine başlayacak olması izleyicilere çok iyi geldi. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here