Ana sayfa Dizi Haberleri Ünlü Sanatçı Emrah Oyunculuğu Neden Bırakıyor? Aşk ve Mavi’den Ayrılacak Mı?

Ünlü Sanatçı Emrah Oyunculuğu Neden Bırakıyor? Aşk ve Mavi’den Ayrılacak Mı?

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra uzun süredir şarkıcılık da yapan ve Aşk ve Mavi dizisiyle televizyonlara dönen Emrah oyunculuğu bırakıyor. Sebebine dair iddialar gündemde yer aldı.

0
PAYLAŞ

Türkiye’de sanat camiasının hem oyunculuk hem de şarkıcılık kariyeri ile önemli isimlerinden birisi olan Emrah, son zamanlarda ATV ekranlarında karşımıza çıkan Aşk ve Mavi dizisindeki Ali rolüyle adından sıkça söz ettirmişti. Başarılı sanatçının hakkında ortaya atılan son zamanlardaki iddialar ise herkesi üzmüştü. Oyuncunun bu sezon sonunda dizi sözleşmesinin sona ermesi ile birlikte emekliye ayrılacağı söylenmişti.

36 YILLIK SERÜVENİNİ NOKTALAYACAK

Sevilen sanatçının Aşk ve Mavi dizisinden sezon sonunda ayrılarak emekliye ayrılmasına neden olan etkenler ise Emrah’ın artık yorulduğu olarak açıklandı. Nevşehir’in zorlu ve sert iklim şartlarında dizi çekimlerine giden Emrah bu zorluklardan artık yorulmuş olacak ki emekliye ayrılacak denildi. 55 yaşındaki Emrah, 36 yıllık sanat kariyerini emekliye ayrılarak sonlandırıp, yurtdışına yerleşecek ve bir restaurant açarak burada hayatını sürdürecek yönündeki açıklamalar ise kısa bir süre önce gündeme gelmişti.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here