Ana sayfa Dizi Haberleri Ünlü et ustası Nusret Narcos 3. sezonda oynayacak!

Ünlü et ustası Nusret Narcos 3. sezonda oynayacak!

Türkiye'den yola çıkıp dünya çapında büyük şöhrete kavuşan et ustası Nusret şöhretin peşinde! Dünyaca ünlü Narcos dizisinin 3. sezonu için kamera karşısına geçen Nusret başarısına başarı katıyor!

0
PAYLAŞ

İstanbul’da ünlülerin en çok ziyaret ettiği mekanlardan Nusr-Et’i bilmeyen yoktur. Yediden yetmişe bir çok ünlü sanatçının durağı olan ve et ürünleri ile lezzetin yeniden tanımı olarak kabul edilen Nusr-Et’in sahibi de en az lokantası kadar ünlü oldu.

Sosyal medyada kısa videoları ile dikkat çeken Nusret’in hazırladığı biftekleri tuzlama stili kısa sürede fenomen haline gelmişti. 9GAG adlı online platformda kısa sürede zirveye ulaşan ve “Salt Bae” lakabını kazanan Nusret şimdi de oyunculuğa soyundu.

NUSRET NARKOZ’DA! 

Uyuşturucu mafyalarını ve küresel uyuşturucu ticaretini ele alan aksiyon, polisiye, mafya türündeki dizinin 3. sezonu için kamera karşısına geçen ünlü et ustası dizide et servisi yapacak. Çalışmalarını hali hazırda uluslararası olarak da devam ettiren Nusret ülkemizi her alanda temsil etmeye devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here