Ana sayfa Dizi Haberleri Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Bitiyor mu? Neden Bitiyor?

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Bitiyor mu? Neden Bitiyor?

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi final yapacak mı sorusu dizinin yeni fragmanı ile netlik kazandı. Dizinin yeni fragmanında dizinin sona ereceği anlaşıldı. Peki Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi neden bitiyor?

0
PAYLAŞ

Yayın hayatına başlayalı henüz 15 hafta olan Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi izleyicilerine kötü haber geldi. FOX TV ekranlarında gösterime giren ve izleyiciler tarafından büyük beğeni ile karşılaşan sevilen dizinin yayınlanan yeni fragmanı seyircilere kötü haberi verdi. Reyting sıralamalarında basamakları tırmanmakta zorlanan dizinin son bölümünün ekranlara geleceği ve ekranlara veda edeceğinin dizinin yayınlanan yeni fragmanı ile ortaya çıkması seyircileri üzdü. 

15. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi önceki bölümünde Fırat, Onur’un halen yaşamakta olduğunu kanıtlamış ve Ceren’in hayatını kurtarmayı başarmıştı ve Fırat yeni bölümde amacına ulaşacak. İnci ise yeni bölümde Emir’e karşı olan duygularını açığa çıkarcak. Onur, Fırat ile Ceren’in beraberliğine zarar vermek için yeni bir plan ile ortaya çıkacak ve bakalım bu defa başarılı olabilecek mi?
 

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Bilgileri

Her hafta Perşembe günü FOX TV ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başrollerini Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu ve Melisa Şenolsun paylaşmaktaydı. Yönetmenliğini Cemal Şan’ın yapmakta olduğu dizinin yapımcılığını Bi Yapım Prodüksiyon üstlenmekteydi. 

Farklı şehirlerdeki yedi mahkumun bir proje kapsamında eğitim hakkı kazanmasının ardından hayatlarının kesiştiği dizide hapishanede dünyaya gelip, henüz çocukken annesinden ayrılan İnci’nin hayatını çocukların sosyal çevreye kazandırılması adına verdiği mücadeleleri konu alan dizide sosyal sınıf çatışmaları ve hapislerdeki gençlerle, kolej öğrencileri ile arasındaki sürtüşmeyi ele alan bir konusu vardı. 

Konusu ve tarzı ile ekranlarda yer alan dizilerden farklı bir çizgi izleyen dizi tüm farklılıklarına rağmen yeterli izlenme oranını elde edemeyince final kararı alındığı tahmin ediliyor. 3 Kasım 2016 tarihinde ekranlara merhaba diyen dizi kısa sürede büyük beğeni toplamıştı ancak ilerleyen süreçte reyting canavarı ile baş edemeyen program yeni bölümünde reyting sıralamalarında ancak 19. sıraya kadar yükselebilmişti. 14. bölümünün finali ile izleyicilerine mesaj veren dizi 15. bölüm ile final yapacağını da son bölümünün tanıtım fragmanı ile ilan etmiş oldu. Dizinin tekrar yayınlanıp yayınlanmayacağı veya başka bir ekranda karşımıza çıkıp çıkmayacağı ise şimdilik bilinmezken kanaldan da bir açıklama gelmemiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here