Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi, Yeni...

Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi, Yeni Bölümde Var mı?

Yeni bölüm fragmanında enteresan durumlar söz konusu. Oya Merve'ye zehirli iğne yaparken gayet rahat tavırlar sergiliyor. Gizemli dizi Ufak Tefek Cinayetler'de Merve'nin ölüp ölmeyeceği belli oluyor.

0
PAYLAŞ

Salı akşamlarının iddialı dizileindne olan Ufak tefek Cinayetler konusu gereği sürekli araştıran ve yerinde duramayan oyuncu karakterleri ile dolu. Dizide ki amaç yapılan bir cinayetin aydınlanması ve 4 kadın arkadaşın hayat hikayesini kaleme alan bi proje olarak yanımızda olmaya devam ediyor. 3. bölüm için gün sayan dizide bazı önemli gelişmeler 7 Kasım Salı günü yaşanacak.

 OYA MERVE’YE ZEHİRLİ İĞNE YAPIYOR 

 Doktor Oya ile arkadaşı Merve arasında iyi giden bir ilşki olsa da , aslına bakıldığında soğuk duvarlarda bulunuyor. Oya ile Merve arasında yaşanan olaylar diğerlerinden biraz daha farklı duruyor. 

Oya kendisine Merve tarafından Pertisit adl iğneyi hemşirelerden istedi. Sedyeye uzanan Merve zehirli iğnenin etkisine çabuk girecek. Pertisit böcek ilacı olması sebebiyle dizide kısa süreli karmaşıklığa neden olmuştur. Merve yapılaan bu iğne sonucunda ölmeyecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here