Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler Gençlik Yıllarını Canlandıran Oyuncular Kimler?

Ufak Tefek Cinayetler Gençlik Yıllarını Canlandıran Oyuncular Kimler?

Star TV'de yayımlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizinin başrol oyuncuları ve onların gençlik yıllarını canlandıran genç oyuncular da ilke kez ekran karşısına çıktı.

0
PAYLAŞ

Star TV’de ilk bölümüyle yayımlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ilk bölümü Salı akşamı saat 20.00’da izleyicilerle buluştu. İlk bölümüyle dikkat çeken dizi iyi bir izlenme oranı yakalayarak istenen ilgiyi gördü. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde dört kadın arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Dizide oyuncuların zaman zaman gençlik yıllarına geçişler yapılıyor ve oyuncuların genç yaştaki hallerini ise farklı oyuncular canlandırıyor. Dizide Oya rolünde olan Gökçe Bahadar’ın lise yıllarını Büşra Gündüz, Merve rolünü canlandıran Aslıhan Gürbüz’ün lise yıllarını Tülin Yazkan, Pelin rolünde yer alan Bade İşçil’in lise yıllarını Eslia Umut ve Arzu rolünde yer alan Tülin Özen’in lise yıllarını ise Cansu Tümen canlandırıyor.

Dizide gençlik dönemlerini canlandıran oyuncular, oyunculuk deneyimlerinden çok, benzerlikleri dikkate alınarak seçildi. İlk oyunculuklarını bu dizide deneyimleyen genç oyuncular, dizinin ilk bölümüyle iyi bir beğeni topladı. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here