Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Ölen Karakterler Kim? Kimler Öldü?

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Ölen Karakterler Kim? Kimler Öldü?

Star TV ekranlarının yeni sezonda reyting başarısı getirmesi beklenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler devam ediyor. Dizi de şuana kadar kimler öldü yazımızda ele alacağız.

0
PAYLAŞ

Yeni dizi sezonunda oldukça iddialı bir giriş yapmak konusunda kararlı olan Star TV, Ufak Tefek Cinayetler adlı yapımı izleyenler ile buluşturdu. Dizinin her bölümü oldukça büyük bir gerilim ve heyecan ile karşımıza çıkıyor. İlk bölümünde şaşırtıcı anları yaşatan dizide yaşanan hesaplaşmalar sonucunda kimler öldü mercek altına alıyoruz.

UFAK TEFEK CİNAYETLERDE ÖLENLER KİM?

Eski dostlukları sonucunda yenide bir araya gelen dört kadının etrafında dönen hikayede ilk cinayet, ilk bölüm ile birlikte gerçekleşti. Bölümün merkezinde yer alan Arzu, Merve, Oya ve Pelin, Merve’nin evindeki balo esnasında pencereden düşen bir kişinin ölümü ile herkesin dikkatini çekecek. Olaya en yakın konumda bulunan Oya ve Merve bu ölümün ardından mercek altında kalacaktır. Oya ise yeni bölümde alacağı intikamın ilk sinyallerini vermiş oldu zira Pelin, Merve ve Arzu’nun ona attığı iftira sonrasında Oya artık kesin olarak bu üçlünün hakkından gelmeye kararlıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here