Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Kıyafetleri Hangi Marka Kıyafetlerin Markaları

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Kıyafetleri Hangi Marka Kıyafetlerin Markaları

Ekranlara yeni bir soluk getiren Ufak Tefek Cinayetler dizisinin güzel oyuncuları ve oyuncuların giydiği kıyafetler çok merak edilmektedir. Merak edilen kıyafetlerin markalarına sizler için haberimizde yer verdik.

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarına yeni bir soluk getiren Ufak Tefek Cinayetler dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren heyecanla izlenmektedir. Güzel, genç ve yetenekli oyuncuları ile ekranların vazgeçilmezi olmayı başaran dizi de oyuncuların kıyafetleri çok beğenilmektedir.

 Dizinin ilk bölümünde özellikle oyuncuların giydiği kıyafetler çok beğeni toplamış, markaları ve kıyafetlerin satıldığı moda evleri çok merak edilmiştir. 

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİNİN İLK BÖLÜMÜNDE MERAK EDİLEN KIYAFETLERİN MARKALARI NELERDİR?

Merve’nin 1. bölümde parti için giymiş olduğu elbise beğenilen kıfayet markası Twist’e aittir. Oya’nın 1. bölümde giydiği gri takım elbise ise Opiapr isimli bir markanın özel tasarımıdır. Pelin’in giydiği somon ngi deri ceket ise Jaquette Boutique adlı bir moda evine aittir. Pelin’in giydiği ve özellikle çok beğenilip merak edilen kırmızı tulum ise Elvan Tığlıoğlu’na ait Jaquette Boutique adlı moda evinin özel bir tasarımıdır. 2. bölümde Merve’nin, Arzu’nun doğum gününde giymiş olduğu elbise ise DOUZE STUDIO isimli bir moda evine ait bir elbisedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here