Ana sayfa Dizi Haberleri Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri? Arctic Monkey Çaldı Mı?

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri? Arctic Monkey Çaldı Mı?

Star Tv ekranlarına yeni bir soluk getiren dizi Ufak Tefek cinayetler heyecanla izlenmeye devam ediyor. Özellikle dizide çalan şarkılar izleyici tarafından merak konusu olmaktadır.

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarının sevilen ve merakla beklenen Ufak Tefek Cinayetler dizisi güzel ve yetenekli oyuncuları ile ilgiyi üstüne çekmeyi başarmıştır.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin ikinci bölümü 31 Ekim 2017 Salı akşamı yayınlanmıştır. Dizinin başrollerini, Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Bade İşçil, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Yıldıray Şahinler ve Ferit Aktuğ paylaşmaktadır. Ali Bilgin ve Deniz Yorguner tarafından yönetmenliği yapılan dizinin senaryosu Meriç Acemi tarafından kaleme alınmaktdır.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİNİN KONUSU

Lise yıllarında birbirine çok yakın olan 4 kadının, yıllar sonra tekrar bir araya gelmeleriyle yaşanan heyecan dolu olayları konu etmektedir. Tekrar bir araya gelmeleri aralarında cinayete kadar giden bir hesaplaşmayı anlatmaktadır. Cinayet komiserleri, geçmişe dayalı izleri olan bu olayı çözmeye çalışmaktadırlar.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİNDE ÇALAN ŞARKILAR

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ki sahnelerin çalan şarkılarla olan uyumu oldukça dikkat çekmektedir. Dizide çalan yabancı şarkılar, Arctic Monkeys – Do I Wanna Know?, W.E. – Charms, Oasis – Don’t Look Back In Anger.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here