Ana sayfa Oyuncular Ufak Tefek Cinayetler Burcu kim? Karakter Analizi, Spor Hocası Burcu

Ufak Tefek Cinayetler Burcu kim? Karakter Analizi, Spor Hocası Burcu

STAR TV'nin yeni dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler beğenilerek izleniyor. Dizideki Burcu karakteri ile ilgili bilmeniz gereken her şey haberimizde sizlerle.

0
PAYLAŞ

Yeni yayın sezonuna oldukça hızlı bir giriş yapan Star Tv dizileri beğenilme rekorları kırıyor. Son olarak geçen hafta yayınlanan ilk bölümü ile direk olarak insanları ekran başına kilitleyen Ufak Tefek Cinayetler dizisi ikinci bölümü için hazır durumda. 

Lisedeki 4 kadın arkadaşın birbirlerinden intikam almak için tekrar bir araya geldiği bir dönemde geçen dizinin başrollerini Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Yıldıray Şahinler, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ ve Tülin Özer paylaşıyor. Dizinin ikinci bölümünde ise çok konuşulacak olan bir karakter daha bulunuyor. Burcu.

BURCU KİM ?

Dizide bir spor hocası olan Burcu, Merve’nin kendisiyle anlaşarak Mehmet ile Arzu arasındaki bağları koparmak üzere hareket ediyor. Mehmet’i baştan çıkartan Burcu, Mehmet’in arabasına bir tunik bırakır. Tuniği bulan Arzu ise aldatıldığından şüphelenir ve bu durumda Merve’den şüphelenir. Ancak Merve tuniğin aynısını gösterince Arzu’nun düşünceleri biraz değişmeye başlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here