Ana sayfa Yerli Diziler Ufak Tefek Cinayetler 3.bölüm fragmanı 7 Kasım yeni bölüm fragmanı Özeti ve...

Ufak Tefek Cinayetler 3.bölüm fragmanı 7 Kasım yeni bölüm fragmanı Özeti ve Detayları. Neler Olacak?

Ufak Tefek Cinayetler, yayınlanan 3. bölüm fragmanı ile 7 Kasım Salı akşamı, seyircisini yine ekran başına toplayacak gibi görünüyor.

0
PAYLAŞ

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında kısa sürede yer edinen Ufak Tefek Cinayetler, Salı akşamları Star Tv’de izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk bölümden heyecanı ve gerilimi ekran başındaki seyircisine aktarmayı çok iyi başaran yapımın yayınlanan son bölümünde Oya, Merve’nin kurduğu tuzağa yenik düşerken, olayların kontrolünü kaybetmesiyle heyecan zirve yaptı.

Ufak Tefek Cinayetler’in 7 Kasım’da Ekranlara Gelecek 3. Bölümünde Neler Olacak?

Eleştirmenler tarafından uyarlama projeler kapsamında, en başarılı yapımlar arasında nitelendirilen Ufak Tefek Cinayetler’in 2. bölümünde, savaş baltaları çekildi. Yıllar sonra Sarmaşık’a dönen Oya’nın, yine kızların oyununa gelmek üzereyken, Merve’nin niyetini farketmesiyle sonlanan 2. bölümün ardından, heyecan zirveye tırmandı. Dizinin 3. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından 3. bölümde Merve’ye karşı zırhını kuşanan Oya, bu kez de Serhan engeline takılırken, olayların akıbeti ise 7 Kasım’da yayınlanacak 3. bölümde belli olacak gibi görünüyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here