Ana sayfa Tv Programları Tv 8 Boxun Yıldızları Ne Zaman Başlayacak? Boxun Yıldızlarında Yarışacak Ünlüler Kadrosu...

Tv 8 Boxun Yıldızları Ne Zaman Başlayacak? Boxun Yıldızlarında Yarışacak Ünlüler Kadrosu Yarışmacıları

TV 8 de başlayacak olan Boxun Yıldızları adlı yeni yarışma yakın bir tarihte başlıyor. Birbirinden ilginç ünlüler ise bu yarışmada birbiriyle kapışacak.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıca yeni sezonda bomba gibi bir projeyle yine ekranların karşısına geliyor. Bilindiği üzere Acun Ilıcalı TV 8 i aldığında kanal ile yaptığı açıklamada bu kanlada sadece yarışmalar ve güldürü şovlar olacağını söylemişti. Bu açıklama ile beraber bu sezon TV 8 ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Boxun Yıldızları adlı yarışmada birbirinden ilginç ünlülüler ringe çıkıp kozlarını paylaşacak. TV 8 ekranlarında yarışmanın ilk fragramanı yayınlanırken izleyicilerin en çok merak ettiği konu hangi ünlülerin yer alacağı. Boxun Yıldızları yarışmasının sunuculuğunu Dilara Gönder üstlenirken Adem Kılıççı ile Bilgehan Demir yarışmada yorumcu olarak bulunacak. Peki Boxun Yıldızları yarışmasında ringte yer alacak yarışmacılar kim? 

Arka sıradakiler dizinde oynayan Bülent Çetinaslan

Eski survivor yarışmacısı Fulya Keskin

Şarkıcı Çılgın Sedat

Gardırop savaşları ile tanıdığımız Aycan Demirci

Şarkıcı Doğuş

Eski survıvor yarışmacısı Ayşıl Özaslan

Oryantal Asena

Şarıcı Sami Levi

Eski survıvor yarışmacısı Sahra Işık

eski manken Şenol İpek

Eski futbolcu Baki Mercimek

Survıvor Ramazan Kalyoncu

Survıvor Bena Canbeldek

Oyuncu Ateş Fatih Uçan

Saydığımız ünlüleri yakında TV 8 ekranlarında rigte birbirleriyle yarışırken izleyeceğiz. Boxun Yıldızları yarışmasının yayınlanma tarihi ile ilgili herhangi bir duyuru yok. Yayınlanan ilk fragmanın ardından yarışmanın ne zaman başlayacağı merak konusu olmuş durumda. Konspet gereği oldukça ses getireceğe benzeyen yarışma yeni sezon için oldukça iddalı. 

Acun Ilıcalı’nın Survıvorun ardından ses getiren yeni proje arayışları sürerken yeni bir yarışma programını ekranlara koyması TV 8 izleyicilerini heyecanlandırdı. Acun Ilıcalının yapmış olduğu yapımları belirli bir kitle büyük bir heyecanla takip etmekte. Daha önce ünlülerle Yok Böyle Dans, Survıvor gibi yarışmalar yapan Ilıcalı’nın söz konusu yeni projenin ne kadar ses getireceği yayınlanacağı ilk bölümden sonra netlik kazanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here