Ana sayfa Tv Programları Türk Malı Dizisi Oyuncuları – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? – Gerçek Adları

Türk Malı Dizisi Oyuncuları – Hangi Ünlü Kimi Canlandırıyor? – Gerçek Adları

Bir zamanlar ekranların en sevilen komedi dizilerinden biri olan Türk Malı ekranlara yeniden dönüş yapıyor.

0
PAYLAŞ

Tür Malı dizisi oyuncuları ve dizi içerisindeki esprileri ile bir dönem en çok konuşulan komedi dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Dizideki bazı espriler günümüze taşınmıştı. Bir dönem ekranda fırtına gibi esen Türk Malı dizisi yeni kadrosuyla yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Türk Malı Dizisi Yeniden Ekranlara Geliyor

Süreç Film imzalı Türk Malı dizisi yeni bölümleri için Star Tv ile anlaştı. Şafak Sezer’in başrollerini oynadığı dizinin senaristliğini Tayfun Güneyer yapacak. 8 Mayıs 2017 tarihinde çekimlerine başlanacak olan Türk Malı dizisi yeni kadrosuylada çok ses getirecek. Şafak Sezer’in canlandırdığı Erman Kuzu tiplemesinin komik ev hayatının anlatıldığı komedi dizisine çok başarılı oyuncular katılıyor. Yaz aylarında izleyiciler ile buluşması planlanan dizi yine herkesi kahkahalara boğmayaı başaracak.

Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar, Hasibe Eren, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, İlke Korkmaz ve Buse Narcı’nın rol aldığı Türk Malı dizisi bu yaza damgasını vurmaya geliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here