Ana sayfa Dizi Haberleri Tuba Ünsal İçerde Dizisine Katıldı Hangi Rolde Oynadı?

Tuba Ünsal İçerde Dizisine Katıldı Hangi Rolde Oynadı?

Ekranların sevilen oyuncularından Tuba Ünsal İçerde Dizisi ile Show TV ekranlarında seyirciler ile buluşuyor. Sevilen dizinin kadrosunda yer alan oyuncunun rolü ise dikkat çekiyor.

0
PAYLAŞ

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana reyting listelerini alt üst etmeyi kısa sürede başaran ve izleyicileri ekranları başına kilitleyen İçerde dizisinde gerilim ve ihtiras dur durak bilmiyor. Dizinin kurgusunun yanı sıra reel tarafında da yaşanan gelişmeler izleyicilerin dikkatini çekiyor. Yeni rolleri ve bu rolleri üstlenen oyuncular dizinin çıtasını bir basamak daha yukarıya çıkarıyor. Tuba Ünsal İçerde Dizisi için kamera karşısına geçti.

Daha önce Yılmaz Erdoğan’ın başyapıtları arasında sayılan Vizontele Tuba ile gönüllere taht kurmayı başaran ünlü oyuncu, ekranlarda yıldızı parlayan ve oyuncu kadrosu ile de akılları alan İçerde ile sevenlerini heyecanlandırdı.

22. Bölümü ile önümüzdeki Pazartesi günü ekranlara gelecek olan dizinin tanıtım fragmanında görülen Ünsal’ın diziye kesin olarak katılmış olduğu anlaşıldı. Şimdiyse sabırsızlıkla yeni bölümü beklemek gerekiyor.

Sürekli Oyuncu mu?

Yeni tanıtım fragmanı ile karşımıza çıkan Tuba Ünsal’ın dizideki rolü ve tüm bölümlerde yer alıp almayacağı konusu henüz netlik kazanmazken, hem dizinin yapım ekibinden hem de oyuncunun kendisinden bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı yapılmadı ancak güzel oyuncu instagram profilinde Çağatay Ulusoy ile birlikte setteki fotoğraflarını paylaşarak “my partner in crime” (suç ortağım) notu ile paylaştı. Buradan yola çıkarak Ünsal’ın dizide Ulusoy’un ortağı olarak rol alacağını tahmin etmek mümkün ancak bunu yeni bölümde göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here