Ana sayfa Tv Programları TRT Komşum Benim Programı Ne Zaman Başlayacak?

TRT Komşum Benim Programı Ne Zaman Başlayacak?

Tanıtım fragmanı yayınlanan TRT ekranlarının yeni programı Komşum Benim mart ayının ilk haftası izleyiciler ile buluşuyor.

0
PAYLAŞ

TRT yeni dizi ve programlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. TRT Komşum Benim isimli programla izleyicilere yakında merhaba diyecek. Aynur Ayaz’ın sunumuyla ekranlara gelecek program bir Aortmedya yapımı. 

Bir sosyal sorumluluk projesi olan Komşum Benim Programın Formatı; komşularının  bildirimiyle yardıma muhtaç insanlara ulaşmak ve yardım etme üzerine kurulu. Türkiye’nin dört bir yanındaki yardıma muhtaç insanlara el uzatmak hedefleniyor.

Programın Formatı;

Yerli ve farklı bir formatla yola çıkan yapım şirketi, yerli ve yepyeni hikayelerle seyirci karşısına çıkacak. “Komşumun sıkıntısı var diyenler size geliyoruz” sloganıyla yayınlanan programın fragmanında, hayat hikayelerinden kesitler veriliyor. Komşum Benim programının yayın tarihiyle ilgili bir açıklama yapılmazken, programın Mart ayının ilk haftasında start vererek izleyiciyle buluşması bekleniyor. 

Aynur Ayaz kimdir?
Danimarka doğumlu Aynur Ayaz, 2005 yılından bu yana profesyonel  spikerlik yapmaktadır. TGRT Haber’de Moden Yönetimler programını hazırlayıp sunan Ayaz, İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı olmuştur. Beyaz TV, TRT Müzik kanalı, CİNE 5, FOX TV’de çeşitli programların sunumunu gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda  köşe yazarlığı ve gazetecilik yapmaktadır. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here