Ana sayfa Tv Programları TRT Evlilik Programı Bir Yastıkta Kocayalım Kim Sunacak?

TRT Evlilik Programı Bir Yastıkta Kocayalım Kim Sunacak?

TRT'den yeni bir program var! TRT Evlilik Programı Bir Yastıkta Kocayalım ilk tanıtımı ile ekranlara geldi. Programı kim sunacak konusu ise merak edildi.

0
PAYLAŞ

Türkiye’nin ilk kanalı olan TRT’de yeni bir program daha yayın hayatına başlıyor. Farklı formatı ile dikkat çeken program TRT Evlilik Programı Bir Yastıkta Kocayalım gerçek hayatlardan kesitlerin ekrana geleceği ve evliliklerin iç sorunları, evlilik süreci gibi hassas ve toplumu oldukça ilgilendiren konulara değinilecek. Aile danışmanlığı yapan Doktor Zafer Akıncı eşliğinde ilerleyecek olan programda Akıncı ise yol gösteren ve açıklayan tarafı canlandıracak. 

Ülkemizde son dönemlerde artış gösteren boşanma olaylarına da sıkça değinilecek olan yayında evlilik sürecinde yapılan hatalar gözler önüne serilecek. Ancak ilk tanıtımın yayınlandığı gün halktan yoğun tepki gören Bir Yastıkta Kocayalım’ın tanıtımında kadınların şiddete maruz kaldığı ve hakaret işittiklerine değinilmişti. Program daha yayınlanmadan amacına ters algılanınca kanala bir çok şikayet geldi.

Formatı Nasıl Olacak?

1 Yastıkta Kocayalım adlı programın formatı gerçek kesitler olarak alınacak gerçek hayat hikayelerinin canlandırmaları ve Uzman Doktor Ahmet Arslanın bu gösterilen hikayeye dayalı yorum ve analizleri, çözüm yolları ile ilerleyecek ve boşanmanın çözümleri tartışılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here